Dla Rolnictwa

PREDACH DLA ROLNICTWA

Chlewnie, obory, kurniki .

Duża powierzchnia użytkowa obiektów inwentarskich powoduje, że możliwość swobodnego kształtowania powierzchni wewnątrz budynku ma niewątpliwie duże znaczenie wpływające na wyniki hodowli zwierząt. Poza tym tarcica jest naturalnym materiałem budowlanym tworzącym przyjazny mikroklimat w budynkach inwentarskich. Budujemy dachy pod chlewnie, obory, kurniki. Są to budynki o szerokości od 10m do 24m i długości 25m do 100m o dachach przeważnie dwuspadowych. 

PREFDACH dla rolnictwa

Konstrukcje dla rolnictwa


Wiązary kratowe mogą tworzyć nie tylko konstrukcje dachu ale także i ścian. Wykorzystując tę zaletę można budować gotowe hale drewniane o rozpiętości do 25m bez konieczności stosowania podpór pośrednich. Jest to bardzo ekonomiczne i szybkie rozwiązanie mające zastosowanie do budowy między innymi : magazynów płodów rolnych, wiat na maszyny , ujeżdżalni koni, stajni, lonżowni. Wszystko to sprawia, że lekkie prefabrykowane wiązary dachowe są znakomitym rozwiązaniem na dachy dla obiektów rolniczych.

Korzyści z zastosowania naszych konstrukcji:

 • Technologia

  01

  - możliwość wykonania wiązarów o rozpiętości do 30m bez stosowania podpór pośrednich

 • Cena i czas

  02

  - konkurencyjność cenowa w stosunku do konstrukcji stalowych. Szybkość i łatwość montażu konstrukcji drewnianej na budynku.

 • Jakość wykonania

  03

  Wysoka jakość i precyzja wykonania wiązarów dachowych łatwiejszy i szybszy montaż pokryć dachowych takich jak : eurofala, blacha, płyta warstwowa itp.

X